Spoločnosť OPERATÍVA plus s.r.o.

O nás
Spoločnosť OPERATÍVA vznikla dňa 07.06.1990.
 
Operatíva pôsobí na slovenskom trhu s oblečením už viac ako 29 rokov. Prioritou našej spoločnosti je zákazníkom rôzneho veku a pohlavia umožniť široký výber kvalitného značkového oblečenia od hlavy po päty najmä v prístupných cenových reláciách. Dnes už zrekonštruovaná dvojpodlažná - interiérovo zmodernizovaná Operatíva plus, umožňuje zákazníkovi v bezbariérovom klimatizovanom priestore komfortné a bezpečné nakupovanie. Moderný kamerový systém monitoruje nielen predajňu, ale aj celú parkovaciu plochu.

Od svojho vzniku sa zaoberáme veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou v oblasti kompletného sortimentu dámskeho, pánskeho, detského textilu a konfekcie. Náš široký sortiment oblečenia ponúka - kožené odevy, bundy, kabáty, obleky, kostýmy, šaty, sukne, nohavice, blúzky, košele, pulóvre, svetre, tričká, športové oblečenie, pyžamá, nočné košele, spodné prádlo, termoprádlo, župany, plavky, odevné doplnky /čiapky, šály, šatky, rukavice/, pančuchový tovar /pančuchy, podkolienky, ponožky/, módne doplnky/ opasky, kabelky/. 

Ponúkame oblečenie pre všetky vekové a veľkostné kategórie, aj nadrozmerné veľkosti. V našej ponuke tiež nájdete bohatý sortiment oblečenia pre poľovníkov a rybárov. Môžete si u nás vybrať oblečenie na rôzne príležitosti /casualstyle, businessstyle, oblečenie na šport a voľný čas,.../.

Na prezentáciách značkového oblečenia v zahraničí sa priamo zúčastňuje náš marketingový manažment, ktorý zabezpečuje v spolupráci s profesionálnym tímom v predajni spokojnosť a vernosť našich zákazníkov. Importujeme z krajín Európskej únie - Nemecko, Holandsko, Dánsko, Belgicko, Rakúsko, Poľsko a Španielsko. Našimi obchodnými partnermi sú spoločnosti, ktoré produkujú značkový kvalitný tovar –TOM TAILOR, AHLERS group - GIN TONIC, PIERRE CARDIN, JANSEN, PIONEER, JUPITER, STEGER, MONARI, MILESTONE, FRANKWALDER, ROFA Fashion, GARCIA, EWS, BELLINDA, Textil KARNTNER, NICKEL, COMTESSA, CABANO, OSPIG, REDPOINT, STONES, DONDERS, VEGOTEX, SOMMERMANN, BETTY BARCLAY, GIL BRET, STEGER, ELEMAR, EFT, MODE MONTE CARLO, BALKE, SKOGEN, OSB OVERHUES SCHUSSLER, FORECAST, CHILLI, HEROLD, KIMITEX, SALKO, KILLTEC, RAGMAN.

Našou filozofiou je ponúknuť slovenskému spotrebiteľovi kvalitné značkové oblečenie nielen tie značky, ktoré na slovenskom trhu už existujú, ale predovšetkým renomované európske značky, ktoré ešte na Slovensku nie sú známe ako: Garcia,  No – excess, Monari, Redpoint, M&J, Donders, atď... .

 Vzhľadom k veľmi širokému a neustále sa obmieňajúcemu sortimentu nie je možné zabezpečiť predaj formou e-shopu. Tovar ponúkame v našom kamennom obchode, ktorý sa nachádza na Priemyselnej ulici v Šamoríne na celkovej ploche viac ako 1500 m2. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme klimatizované priestory, bezplatné parkovanie monitorované kamerovým systémom, detský kútik, toalety, pitný režim /káva, čokoláda, čaj, voda/, bezbariérový prístup, bezplatné wifipripojenie. 

Pravidelne dvakrát ročne uskutočňujeme výpredaje tovaru - a to:
zimný výpredaj /január-február/ a
letný výpredaj /júl-august/

Snažíme sa zaujať našich klientov či už tradičnými, alebo aj príležitostnými akciami a zľavami. Napr. „narodeninová zľava“ v mesiaci jún, zľavy na vybrané druhy sortimentu, zľava na detské oblečenie na začiatku školského roka, nami tradičná a verným zákazníkom dobre známa „zľava podľa dátumu“, ktorá pravidelne začína 6. decembra (zľava 6 %) a končí 31.decembra (zľava 31 %). Pripravované a aktuálne akcie zverejňujeme aj na facebooku https://www.facebook.com/OperativaPlus.

Oslovili sme už veľké množstvo zákazníkov rôzneho veku, pohlavia, povolania či záujmu a presvedčili ich o kvalite nášho tovaru. Dokazujeme im, že nielen jednotlivci sa u nás oblečú, ale aj celé ich rodiny.

OPERATÍVA –KVALITA A CENA, ZA KTOROU SA OPLATÍ ÍSŤ !