Bonita

 TOM TAILOR GROUP je jedným z popredných a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich módnych spoločností v Nemecku a Európe. So svojimi dvomi značkami Tom Tailor a Bonita Group sa zaoberá cieľovou skupinou od 0 – 60 rokov veku.
Group pôsobí vo viac ako 35 krajinách sveta. Značka BONITA má viac ako 1000 maloobchodných predajní, ktorá vo svojom vlastnom rukopise zastrešuje princíp: móda pre ľudí strednej cenovej kategórie, ktorí ocenia kvalitu a štýl. BONITA je súčasťou Tom Tailor Group od augusta 2012. Bonita to je jedným z popredných európskych módnych značiek
v oblasti kombinácia módy pre ženy a mužov nad 40 rokov.

BONITA - MÓDA PRE ŽENY, KTORÉ CHCÚ ZDÔRAZNIŤ SVOJ INDIVIDUÁLNY ŠTÝL.
Každý kus oblečenia očarí svojim dôrazom na detail a perfektný fit. S Bonitou je pocit autentický, štýlový a zvýrazňujúci ženskú prirodzenú krásu.
Dokonalá kompozícia farieb ponúka veľa príležitostí pre jednotlivé kombinácie oblečenia. BONITA kladie osobitný dôraz na produkciu najvyššej kvality. Z tohto dôvodu, každý jej kus podlieha prísnej kontrole kvality.

BONITA – NEFORMÁLNA MÓDA PRE MUŽOV zdôrazňuje osobnosť človeka a jeho pestrej škály oblečenia. BONITA vďaka vysoko kvalitným tkaninám má najnovšie módne trendy vypracované pre pocit maximálneho komfortu.
Zdôrazňuje prirodzenosť štýlového muža dneška v športovej alebo módnej elegancii. Aktuálne kolekcie možno kombinovať mnohými rôznymi spôsobmi, s dôrazom na prirodzený životný štýl.
V srdci BONITY je móda, ktorá tvorí základ pre svoje zbierky - schopnosť kombinovať oblečenie vynikajúcej kvality a vhodnosti, je možnosť si vytvorenia vlastnej kolekcie vyznačujúcej sa najmä pozornosťou k detailu s mimoriadne farebnou fantáziou a presnosťou. www.bonita.eu
Na Slovensku ju ponúka iba Operatíva.