Killtec

 Killtec vyvíja kolekcie pre šport a voľný čas s množstvom skúseností a nadšenia už 35 rokov. Od roku 2007 sa značka Killtec zamerala v móde na výraznú orientáciu športového životného štýlu vo svojom vlastnom programe - GIGA DX.
GIGA DX by Killtec je ideálny pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o funkčnosť a štýl. Urban životný štýl, predstavuje škálu funkčných prvkov oblečenia. Nová luxusná kolekcia softshell búnd transformuje outfit do uvoľneného ležérneho vzhľadu so zaujímavými detailami ako je zips-off kapucne, štýlový strih a špeciálna štruktúra materiálu, ktorý dáva novú kompozíciu módnemu outfitu. Jednotlivé oblečenie sa nesie v najmódnejšej palete farieb. Outdoorové aktivity v meste sú uľahčené proti poveternostným vplyvom vďaka funkcií - ako vodu odpudzujúca vonkajšia textília s vodným stĺpcom až 8000 mm.
Paleta produktov Killtecu zahŕňa funkčné oblečenie, obuv pre dámy, pánov aj deti. Oblečenie pre lyžiarske športy a outdoorové aktivity sú kľúčové komponenty spoločnosti. Všetky výrobky sa vyznačujú svojimi zložitými detailami za prijateľnú cenu, čo potvrdzujú nadšení zákazníci.
S Killtecom pri športových aktivitách je komfort, radosť a zábava
v každodennom živote samozrejmosťou.