Monte Carlo

MODE MONTE CARLO
Dlhá tradícia firmy Mode Monte Carlo – Kvalita za viac ako 50 rokov.
Ladislaus von Ehr so svojou manželkou Annemarie využili ich odborné znalosti pri vytváraní pleteniny pre módu Monte Carlo. Vedeli, ako úspešne kombinovať spoločenskú angažovanosť a imidž značky pri expandovaní jej know – how.
Monte Carlo sa zameriava na rozvoj značky casualwear už veľa rokov. Okrem úpletov vyrába aj športové košele a polokošele, ktoré nielen úspešne dopĺňajú kolekciu, ale si aj získali široké prijatie v maloobchode.
Ingo Kugelman ktorý vyrástol s firmou, je dnes spolumajiteľom a generálnym riaditeľom spoločnosti. Úspešne vedie spoločnosť a vytvára jej v budúcnosti stabilnú pozíciu na trhu. Zachováva jej staré hodnoty, ktoré boli tvorené srdcom a dušou firmy a zároveň ich dopĺňa novým a moderným myslením.
Naša filozofia
Zamestnanci sú základom a oporou našej spoločnosti, ktorí ju vedú k úspechu vďaka svojim znalostiam a schopnostiam. Táto kumulovaná odbornosť slúži k rozvoju vynikajúcim obchodným vzťahom s našimi maloobchodnými partnermi. Spoločne tak vytvárame dlhoročnú súdržnosť s našimi dodávateľmi.
Dnes Spoločne čelíme výzvam budúcnosti!
Základom všetkých našich aktivít je neustále zlepšovať služby a kvalitu pre našich zákazníkov. Ponúkať spoľahlivú a stálu službu v kombinácii s kvalitou a modernizovaním našich výrobkov je našou prioritou.